O nas

Pracownia Projektowa istnieje od 2006 roku. Początek stanowiła jednoosobowa działalność gospodarcza. Obecnie tworzymy grupę kapitałową pod nazwą SKEB. Powstała ona z połączenia dwóch podmiotów: Firmy Elektryczno-Budowlanej SKEB oraz Pracowni Projektowej SKEB tworząc w ten sposób silną i stabilną jednostkę projektową.

Obecnie stała kadra to 20 osób oraz ponad 20 osób współpracujących z Pracownią. Trzon stanowi trzech kierowników zespołów projektowych do których dołączani są projektanci w liczbie niezbędnej do zaprojektowania konkretnego obiektu.

Pracownia specjalizuje się w projektowaniu budynków wielkogabarytowych w szczególności związanych z obronnością Państwa. W swoim dorobku posiada także projekty budynków jedno i wielorodzinnych, użyteczności publicznej, biurowych i przemysłowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów od 2016 r. realizuje także kompleksowe projekty wnętrz komercyjnych, biurowych i mieszkalnych. Pracownia realizując projekty stawia na kompleksowość oferowanych usług, dlatego też w ramach dokumentacji projektowej wykonywane są niezbędne projekty wielobranżowe, kosztorysy, a także prowadzona jest procedura administracyjna zmierzająca do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę.

O NAS

Pracownia Projektowa od 2006 roku

Pracownia specjalizuje się w projektowaniu budynków wielkogabarytowych w szczególności związanych z obronnością Państwa. W swoim dorobku posiada także projekty budynków jedno i wielorodzinnych, użyteczności publicznej, biurowych i przemysłowych.  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów od 2016r realizuje także kompleksowe projekty wnętrz komercyjnych, biurowych i mieszkalnych.

WIĘCEJ

ZESPÓŁ

WIĘCEJ

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.